Haute-Savoie

Chalets, meren, witte toppen

terug

In het comfortabele Hotel Christiania kun je genieten van verzorgde maaltijden, geserveerd door attent personeel. Dankzij de ligging buiten het dorp zijn de zomeravonden hier niet rumoerig, terwijl er dichtbij toch voldoende vertier is.

Overdag lonken vele bekende en minder bekende bergwegen. De Col des Aravis en Col de la Croix Fry liggen "om de hoek". Ook de Col de la Colombière, Col de Saisies en Cormet de Roselend zijn in een dagrit te bereiken en niet te vergeten de Col de la Forclaz met zijn prachtige uitzicht over het Lac d'Annecy.

Wie dat wil kan zelf zijn klimtijd meten op Croix-Fry, Colombière en Aravis met behulp van kaartlezers en een kaart die verkrijgbaar is in het office de tourisme.

Haute-Savoie
Haute-Savoie
Haute-Savoie
Haute-Savoie

Bij boeking van een verblijf in La Clusaz krijgt u een ruim assortiment routesuggesties op papier en als gps-bestand.

Data en prijzen
Data:van 1 juni tot 15 september 2012
Reisduur:vier dagen/drie nachten
Prijs:
  • € 235
Prijs extra dag:€ 75
Toeslag eenpersoonskamer:€ 25 per dag
Inclusief / exclusief
Hieronder volgen de uitzonderingen specifiek voor deze reis.
Exclusief:
  • toeslag hoogseizoen € 10 per persoon per dag
infoKlik hier voor onze standaard voorwaarden inclusief en exclusief individuele reizen
Opmerkingen:Hoogseizoen van 7 juli t/m 19 augustus 2012

La Clusaz ligt 30 km ten oosten van Annecy en ca. 1000 km van Utrecht

Aanbevolen wegenkaart:  Michelin 328

Deze locatie op Google Maps
Beschikbare periode:
van 1 juni tot 15 september 2012

Heeft u de reis- en annuleringsvoorwaarden gelezen? Na ontvangst van uw boeking zenden wij u een bevestiging post. De betalingen kunt u d.m.v. bankovermakingen voldoen.


Boeken
Haute-Savoie
Haute-Savoie
Haute-Savoie
Haute-Savoie

Deel deze reis