Maratona - Residences
Reis
Degene die zich op eigen wijze op de Maratona wil voorbereiden kan kiezen uit diverse appartementen in de dorpen van Alta Badia. Het minimumverblijf is 5 nachten.
Ciasa Giardun in het dorp La Villa op 3 km van Pedraces. De luxe appartementen voor 2-4 personen (28-44m2) beschikken over woonkamer met slaapbank en tv, aparte keuken (met vaatwasser), slaapkamer, bad-kamer en balkon of terras. De extra's van de apparte-menten zijn: dagelijkse schoonmaak (behalve op zondag), beddengoed, hand- en keukendoeken, gratis gebruik van sauna en massagedouche. Er is een bergplaats voor de fietsen waar een wasmachine en droogtrommel staan.
NB: in vrijwel alle appartementen zijn de bedden lits-jumeaux, d.w.z. twee matrassen in een ombouw, wel met eigen dekbedden.
Reisschema
Toelichting
Voor een individueel verblijf in een appartement in Alta Badia leveren wij diverse routesuggesties voor trainingsritten in de omringende bergen. U kunt elke dag zelf kiezen hoe lang u wilt fietsen. Behalve de bekende Sellaronda zijn er vele mooie beklimmingen zoals Passo del'Erbe (Würzjoch), Passo Furcia (Furkeljoch) en Passo Valparola.
Logistiek
Situering
Alta Badia ligt 80 km ten noordoosten van Bolzano en ca. 1000 km van Utrecht.
Bekijk deze locatie op Google Maps
Aanbevolen wegenkaart(en): Kümmerly + Frei Trentino Südtirol
Data & prijzen
Data en prijzen | |
Data: | woensdag 28 juni tot maandag 3 juli 2023 |
Reisduur: | 6 dagen/5 nachten |
Prijs: |
|
Prijs extra dag: | 1/5 van standaard-arrangement |
Toeslag éénpersoonskamer: | n.v.t. |
Hieronder volgen de uitzonderingen specifiek voor deze reis | |
Inclusief: |
|
Exclusief: |
|
![]() In- en exclusief individuele reizenHieronder een overzicht om duidelijk te maken wat de vermeldde reissom inhoudt. Uitzonderingen hierop staan vermeld bij de reisom in de beschrijving van de reizen. De prijzen voor hotels en pensions zijn altijd per persoon, tenzij anders vermeld. De prijzen voor appartementen en vakantiewoningen zijn altijd per woning, tenzij anders vermeld. Inclusief bij individuele reizen
Exclusief bij individuele reizen
Appartementen en vakantiewoningenDe huursom is:
*) tenzij anders vermeld |
|
Bij het boeken van een arrangement is een startbewijs voor de Maratona dles Dolomites gegarandeerd (zolang de voorraad strekt). Deelname is inclusief origineel wielershirt, graag de maat (S/M/L/XL/XXL) op het boekingsformulier aangeven. |
Accommodatie
Ciasa Giardun in het dorp La Villa op 3 km van Pedraces. De luxe appartementen voor 2-4 personen (28-44m2) beschikken over woonkamer met slaapbank en tv, aparte keuken (met vaatwasser), slaapkamer, bad-kamer en balkon of terras. De extra's van de apparte-menten zijn: dagelijkse schoonmaak (behalve op zondag), beddengoed, hand- en keukendoeken, gratis gebruik van sauna en massagedouche. Er is een bergplaats voor de fietsen waar een wasmachine en droogtrommel staan.
Boeken
Beschikbare periode: |
woensdag 28 juni tot maandag 3 juli 2023 |
Boek deze reis online
U kunt telefonisch informeren naar de beschikbaarheid van deze reis. Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 15.00 uur. tel. +31 (0)70 - 36 37 117
Heeft u de reis- en annuleringsvoorwaarden gelezen? Na ontvangst van uw boeking zenden wij u een bevestiging per post. De betalingen kunt u per bank voldoen.